Kodi Identifikimit të Pronës: 24445
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€370 Me Qera

21 Dhjetori, Tiranë

Kontakto
Cmimi €370
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 141M2
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 4
Opsione
Mobiluar
Ujë 24Orë
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa 21 Dhjetori, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- APARTAMENT ME QERA DUPLEX 3+1

*- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 141M/2
*- APARTAMENTI ESHTE KATI  4
*-APARTAMENTI KA  TUALET
*-ADRESA: 21 DHJETORI
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR, JEPET EDHE BOSH DHE APARTAMENTI KA NJE BALLKON
*-CMIMI: 370 EURO (I DISKUTUESHEM)

Komentet