Kodi Identifikimit të Pronës: 26610
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€85,000 Në Shitje

Rruga Mine Peza, Tiranë

Kontakto
Cmimi €85,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 93
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Mine Peza, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*- APARTAMENTI  NDODHET NE RRUGEN MINE PEZA 
*- APARTAMENTI KA SIPERFAQE 93 M2
*- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E DYTE TE PALLATIT
*- APARTAMENTI KA 3 DHOMA, NJE BANJO DHE NJE BALLKON 
*- APARTAMENTI ESHTE NDERTIM PARA VITEVE ’90 NDERTIM ME TULLA TE KUQE 
*- APARTAMENTI ESHTE PJESERISHT I MOBILUAR
*- APARTAMENTI KA CMIM 85.000 EURO 

Komentet