Kodi Identifikimit të Pronës: 31642
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€550 Me Qera

Myslym Shyri Tirana, Road, Tiranë

Kontakto
Cmimi €550
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 110
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Myslym Shyri Tirana, Road, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  

*- APARTAMENT 3+1 ME QERA (I PERSHTATSHEM DHE PER ZYRA) TEK MYSLYM SHYRI.

*- APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.
*- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN  E DYTE .
*- SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 110m2.
*- CMIMI: 550 EURO.

Komentet