Kodi Identifikimit të Pronës: 36574
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€196,000 Në Shitje

Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë

Kontakto
Cmimi €196,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 181
Dhoma 5
Banjo 2
Kati 3
Total Kate 6
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 4+1+2 /KODRA E DIELLIT

*-SIPERFAQE 181 M2
*-CMIMI 196000 EURO
*-APRTAMENTI KA TIPOLOGJI 4+1+2, I CILI ORAGANIZOHET NGA 4 DHOMA GJUMI
*-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GATIMI, 2 TUALETE, KU NJERI ESHTE ME NDRICIM NATYRAL
*-GJITHASHTU KA EDHE 2 BALLKONE
*-NDODHET NE KATIN  E 3 ME ASHENSOR
*-ESHTE ME ORJENTIM JUG-LINDJE-PRENDIM, ME FASADE VESHJE KAPOT
*-GJITHASHTU DISPONOJME EDHE 2 PARKIME, NJERI I HAPUR DHE TJTERI I MBYLLUR,
*- POR PARKIMET NUK JANE TE PERFSHIRE NE CMIM

Komentet