Kodi Identifikimit të Pronës: 36611
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€700 Me Qera

Pazari i ri, Tiranë

Kontakto
Cmimi €700
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 200M2
Dhoma 4
Banjo 2
Kati 4
Opsione
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Pazari i ri, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1(DUBLEX) / ZONA E PAZARIT TE RI

*-SIPERFAQE 200M2
*-CMIM 700EURO
*-APARATMENTI ORGANIZOHET ME DY AMBJENTE QE LIDHEN NGA SHKALLE TE 
*-BRENDSHME SECILI KAT KA 1SALLON DHE AMBJENT NGRENJE ,NGA 1 DHOME GJUMI
*-DHE NGA 1 TUALET.
*-APARTAMENTI KA NJE VERANDE ME TENDE ,ME PUNIME SHUME CILESORE 
*-NDODHET NE ZONEN ME TE PREFERUAR TE TIRANES

Komentet