Kodi Identifikimit të Pronës: 36600
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€280,000 Në Shitje

PROFARMA Sh.a, Rruga Myslym Keta, Tiranë

Kontakto
Cmimi €280,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 280M2
Dhoma 5
Banjo 3
Kati 6
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 4 Kilometra
Adresa PROFARMA Sh.a, Rruga Myslym Keta, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT NE SHITJE 4+1+3 PRANE PROFARMES

*-SIPERFAQE 280M2
*-CMIMI 280.000EURO I DISKUTUESHEM
*-APARTAMENTI ESHTE PAPAFINGO I ORGANIZUAR NE DY HYRJE SECILA NGA 
*- 2 DHOMA GJUMI,1 SALLON +AMBJENT NGRENJE, NE NJERIN AMBJENT KEMI 2 TUALETE
*-KURSE NE AMBJENTIN TJETER KA 1 TUALET ,CDO HAPSIRE E SHTEPISE KA DALJE
*-NE VERANDE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6 ME ASHENSOR,NDERTIM 2019
*-KURSE PAPAFINGO E PERFUNDUAR NE 2022.SHITET E MOBILUAR ME SISTEM 
*-NGROHJE DHE PUNIME CILESORE.E PA BANUAR ME PARE.

Komentet