Kodi Identifikimit të Pronës: 26616
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€25000LEKE Me Qera

Yzberisht

Kontakto
Cmimi €25000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 68
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 4 Kilometra
Adresa Yzberisht
Kategoria
Fjalët Kyce   

*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 68 M2

*-APARTAMENTI KA  CMIM 25000  LEKE NE MUAJ
*-APARTAMENTI NDODHET NE  YZBERISHT 
*-APARTAMENTI KA 1 DHOME, NJE TUALET, NJE ANEKS DHE NJE BALLKON
*-APARTAMENTI NDODHET KATIN E TRETE TE NJE PALLATI ME NDERTIM TE RI

Komentet