Cmimi €62,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 114
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Wifi
Lavatrice
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 4 Kilometra
Adresa Restaurant Fresku, Rruga Sotir Caci, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
Pershkrimi
*-SHITET  APARTAMENT  1+1. I pabanuar me pare.
*- Shitet per arsye emigrimi. 
*-Arredim modern dhe cilesor, me hapesira te bollshme me mundesi zgjerimi per dhome tjeter,
*-SIPERFAQE E APARTAMENTIT  114 M2, ambjent gatimi, sallon ndenje, verande, i mobiluar, me garazhe, me studime sizmike dhe me mure ndarese me 2 breza betoni
 *-TEK FRESKU .
*-CMIMI:62000EURO.