Kodi Identifikimit të Pronës: 23678
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€50000LEKE Me Qera

Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë

Kontakto
Cmimi €50000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 74
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1  NE RRUGEN PERLAT REXHEPI . TIRANE . 
*- SIPERFAQE E APARTAMENTIT ESHTE 74M2.
*-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 4.
*-APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR  DHE I MOBILUAR TERESISHTE.
*-APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM TE VJETER PA ASHENSORE.
*-ORJENTIMI I APARTAMENTIT ESHTE JUG- VERI.
*-CMIMI 50000LEKE NE MUAJ

Komentet