Kodi Identifikimit të Pronës: 27389
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€285,000 Në Shitje

Porcelani, Tiranë

Kontakto
Cmimi €285,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 173
Banjo 2
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Porcelani, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

Shitet Bar-Kafe ne rruge kryesore, ne hyrje te nje zone shume te populluar. Lokali pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ndertuar pas vitit 2000, me akvitet biznesi mbi 15 vite. Sip. 173m2, me punimet e brendshme shume cilesore, komplet i mobiluar dhe me te gjitha pajisjet, dy tualete (m-f), depo dhe pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Bashkangjitur eshte dhe nje ambjent rreth 70m2, qe lokali e perdor si shtese duke paguar qera mujore por dhe mund te blihet nese deshirohet. Siperfaqja e bollshme dhe vendodhja e ben ideale qe te perdoret si lokal aktual qe eshte ose dhe te ndahet ne bar-kafe dhe pjesa tjeter ne nje restorant familjar. Lokali shitet per arsye shendetsore, me cmim okazion €285000.


Komentet