Kodi Identifikimit të Pronës: 20979
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,700 Me Qera

Rruga Sami Frashëri 44, Tirana, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €1,700
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 125
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 0
Total Kate 6
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Sami Frashëri 44, Tirana, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- JEPET ME QERA DYQAN

*- SIPERFAQE  E DYQANIT  ESHTE 125M2
*-QERAJA E DYQANIT 1700 EURO
*-DYQANI KA DHE 40M2 MAGAZINE
*-DYQANI ESHTE ME HIPOTEK

Komentet