Kodi Identifikimit të Pronës: 23551
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€35,000 Në Shitje

Rruga Gjergj Elez Alia, Tiranë

Kontakto
Cmimi €35,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 28
Dhoma 2
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Rruga Gjergj Elez Alia, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  

*-SHITET  NE RRUGEN GJERGJ ELEZ ALIA SHITET DYQAN DUPLEX ME SIPERFAQE 40M2

*-SIPERFAQE  (28M2 kati I + 12m kati II).
*- I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA LLOJET E BIZNESIT. 
*-DYQANI ESHTE I RI DHE I PA VENE NE PUNE ME PARE.
*- ESHTE ME HIPOTEKE. 
*-KONTRATE UJI DHE DRITA TE LIDHURA DHE I GATSHEM PER T’U VENE NE SHERBIME. 
*-ESHTE I PAJISUR ME SISTEM NDRICIMI LED,ME INSTALIM KAMERASH (4 COPE) DHE INTERNET.
*- CMIMI 35000 EURO

Komentet