Kodi Identifikimit të Pronës: 29977
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€550 Me Qera

Rruga Taulantia, Tiranë
nl-trasparent-png.png

Kontakto
Cmimi €550
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 85
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 0
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Taulantia, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  
*-Tirane, jap me qera ambjent biznesi .Zona/Rruga : Taulantia
*- Kati 0,
*-Siperfaqe : 85 m² .
*-Cmimi:550 Euro 
*-Jepet me qera hyrje kati i pare 2+1 plus 100 m oborr rreth e perqark, per shfrytezim te biznesit. 
Adresa tek ish tregu elektrik.
*-Zona po rikonstruktohet dhe apartamenti sheh ne lulishten e projektuar nga Bashkia Tirane. 
*-Mundesia me e mire eshte per ta kthyer ne bar/pasticeri.
*-Apartamenti ka pamje jug, perendim dhe veri.
*-Pra 3 faqet te aksesueshme per zgjerimin me cadra dhe tavolina.

Komentet