Kodi Identifikimit të Pronës: 20710
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€260,000 Në Shitje

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
QERA.jpg

Kontakto
Cmimi €260,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 75
Banjo 1
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-LOKAL NE SHITJE

*-SIPERFQJA E LOKALIT 75 M2 BRENDA DHE 60M2 JASHTE
*-CMIMI I LOKALIT 260000 EURO


Komentet