Kodi Identifikimit të Pronës: 26694
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€63,960 Në Shitje

Zogu I Zi Square, Tiranë

Kontakto
Cmimi €63,960
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 78
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Zogu I Zi Square, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-GARSIONERE NDODHET PRANE  ZOGUT TE ZI 
*-GARSIONERE KA SIPERFAQE 78 M2
*-GARSIONERE KA NJE DHOME, NJE KUZHINE , NJE TUALET DHE NJE BALLKON
*-GARSIONERE NDODHET NE KATIN  E KATERT TE PALLATIT
*-GARSIONERE NDODHET NE PROCES NDERTIMI DHE BRENDA AFATIT DYMUJOR  FINALIZOHET  KRYERJA E INSTALIMEVE ,SHTRIMI ME PLLAKA DHE MOBILIMI I AMBJENTEVE
*-GARSIONERE KA CMIM 820 EURO/M2 

Komentet