Kodi Identifikimit të Pronës: 26716
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€270 Me Qera

Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Kontakto
Cmimi €270
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 70
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Total Kate 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-GARSONIERE  NDODHET NE RRUGEN MYSLYM SHYRI 

*-GARSONIERE KA  NJE SALLON  KUZHINE, NJE TUALET DHE NJE DHOME GJUMI 

*-GARSONIERE KA  SIPERFAQE 70 M2
*-GARSONIERE  NDODHET NE KATIN E PARE TE NJE VILE TREKATESHE 
*-GARIONERE KA  CMIM 270 EURO 

Komentet