Kodi Identifikimit të Pronës: 26552
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€290 Me Qera

Rruga e Durrësit, Tiranë

Kontakto
Cmimi €290
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 45
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga e Durrësit, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-GARSIONERE NDODHET NE KATIN E PARE 
*-GARSIONERE NDODHET NE RRUGEN E DURRESIT
*-GARSIONERE KA 1 DHOME, 1 ANEKS DHE 1 BANJO 
*-GARSIONERE KA SIPERFAQE 45 M2
*-GARSIONERE KA  CMIM 290 EURO

Komentet