Kodi Identifikimit të Pronës: 31550
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€280 Me Qera

Myslym Shyri Tirana, Road, Tiranë

Kontakto
Cmimi €280
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 30
Banjo 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Myslym Shyri Tirana, Road, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-GARSONIER  ME  QERA PRANE DREJTORIA E POLICISE.

*-APARTAMEMTI ESHTE I MOBILUAR . CMIMI 280 EURO.PERFSHIRE UJE DRITA DHE INTERNET.


Komentet