Kodi Identifikimit të Pronës: 26815
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€350 Me Qera

Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Kontakto
Cmimi €350
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 75
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4
Total Kate 4
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-HYRJA NDODHET NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

*-HYRJA  KA SIPERFAQE 75 M2
*-HYRJA KA NJE SALLON NDENJE , DHOME GJUMI ,AMBJENT GATIMI DHE NJE TUALET
*-HYRJA NDODHET NE KATIN EKATERT TE NJE VILE 4-KATESHE
*-HYRJA  ESHTE E MOBILUAR 
*-HYRJA KA CMIM 350 EURO NE MUAJ

Komentet