Kodi Identifikimit të Pronës: 26604
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€30000LEKE Me Qera

Villa Tafaj, Rruga Mine Peza, Tiranë

Kontakto
Cmimi €30000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 56
Dhoma 1
Banjo 1
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Villa Tafaj, Rruga Mine Peza, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- HYRJA KA NJE DHOME NJE TUALET DHE OBORR

*- HYRJA KA SIPERFAQE 56 M2
*- HYRJA  ESHTE E PERSHTATSHME PER BANIM  DHE AKTIVITETE PRIVATE SI BIZNES
*- HYRJA NDODHET PRANE TAVERNES “TAFAJ”
*- HYRJA NDODHET NE SHTEPI PRIVATE
*- HYRJA KA CMIM 30.000 LEKE NE MUAJ

Komentet