Kodi Identifikimit të Pronës: 3510
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€2,500 Me Qera

AUTOSTRADA DURRES-TIRANE

Kontakto
Cmimi €2,500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 924
Banjo 4
Total Kate 2
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Distanca:
Adresa AUTOSTRADA DURRES-TIRANE
Kategoria ,
Fjalët Kyce  
*-KAPANON  INDUSTRIAL.
*- NDERTIMI I RI.
*-BUZE AUTOSTRADES TIRANE -DURRES.
*-KA MAGAZINE DHE SHOWROOM  ME PAMJE  NGA AUTOSTRADA .
*-SIPERFAQE 924M2.
*- LARTESI 7-8M. PA KOLLONA NE MES QE MUNDESON DHE PERDORIMIN E VINCIT.
*-DYSHEMEJA  ESHTE E SHTRUAR  ME BETON KUARC .
*-KA 4 TUALETE .
*- KA AMBIENT GATIMI.
*-NDERTESA ESHTE E PAISUR  ME ISTALIM ELEKTRIK 3 FAZOR .
*-UJI NGA RRJETI KANALIZIM UJSJELLESI.
*-AMBIENTI SURVEJOHET  ME KAMERA  DHE SISTEM SIGURIE.
*-TRUALLI KU SHTRIHET NDERTESA ESHTE 5000M2, DUKE I OFRUAR KAPANONIT  OBORR TE LIRE  DHE GJELBERIM RRETH E RROTULL
*-CMIMI:2500EURO.

Komentet