Kodi Identifikimit të Pronës: 26889
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€2.8M2 Me Qera

Kombinat, Tiranë

Kontakto
Cmimi €2.8M2
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 715
Opsione
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 4 Kilometra
Adresa Kombinat, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  
*-KAPANON   ME QERA   NE KOMBINAT   ME SIPERFAQE 715M2 
*-CMIMI, 2.8 EUROM2.
*KA  LINJE 3 FAZORE , UJE 24 ORE . 
*-KATI I PARE KA SIPERFAQE 315M2 .
*-KATI I DYTE  400 M2 .
*-KA ASHENSORE MALLRASH..
*- E PERSHTATSHEM  VECANESRISHTE  PER RROBAQEPESI  , FASONERI  ETJER . MUNDE TE JEPET DHE ME KA TE TE NDARE.
 

Komentet