Kodi Identifikimit të Pronës: 8049
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€100000LEKE Me Qera

Unaza e Madhe, Tiranë

Kontakto
Cmimi €100000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 400
Banjo 1
Kati 1DHE 2.
Total Kate 2
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Unaza e Madhe, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-MAGAZIN E ORGANIZUAR NE DY KATE. 

*- SIPERFAQIA E KATIT 200 M2.
*-ADRESA:PRANE UNAZES SE MADHE.TIRANE.
*-CMIMI:100.000LEKE  NE MUAJ

Komentet