Kodi Identifikimit të Pronës: 20392
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,800 Me Qera

City Park, SH2

Kontakto
Cmimi €1,800
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 720 M2
Dhoma 3
Banjo 1
Parkim Privat 5 Vetura
Total Kate 2
Opsione
Hipotekë
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 12 Kilometra
Adresa City Park, SH2
Kategoria , , ,
Fjalët Kyce   

 

*-JEPET MAGAZINE ME QERA PRANE CITY PARK,

*-SIPERFAQJA E TRUALLIT KU NDODHET MAGAZINA ESHTE 3.400 M2,
DIMENSIONET E KAPANONIT JANE 15MT X  48MT
ME LARTESI (H=7MT) KAPANONI ESHTE I NDERTUAR ME MATERIALE SHUME CILESORE.

*-PJESA BALLORE E KAPANONIT ESHTE PROJEKTUAR ME DY KATE E
PERSHTATSHME PER SECRETARI, SHOWROOM, ZYRA ETJ.

*-MAGAZINA NDODHET NE ZONE INDUSTRIALE, NE RRUGE TE
ASFALTUARA. MAGAZINAT MUND TE PERDORET SI MAGAZINE PER AMBIENTE SHERBIMI,
PRODHIMI ETJ.

*-MAGAZINA I KA TE GJITHA DOKUMENTACIONET E NEVOJSHME DHE
ESHTE ME LEJE NDERTIMI E MIRATUAR NGA BASHKIA E TIRANES.

*-ÇMIMI: 1.800 EURO NETO


Komentet