Kodi Identifikimit të Pronës: 30765
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€78,000 Në Shitje

Rruga e Dibrës 42, Tirana, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €78,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 127
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5,6
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Wifi
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga e Dibrës 42, Tirana, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce    

Shitet dubleks, sip,
127 M2, kati 5, totalisht e rregulluar dhe mobiluar. Me hipoteke.

 Ne shitje, 2+1 kati 5 dhe 6


Komentet