Kodi Identifikimit të Pronës: 36629
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,600 Në Shitje

Rruga e Elbasanit, Tiranë

Kontakto
Cmimi €1,600
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 153M2
Dhoma 4
Banjo 2
Kati 8
Total Kate 8
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga e Elbasanit, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-PENTHOUSE 3+1 PRANE VARREZAVE TE DESHMOREVE

*-SIPERFAQE 153 M2
*-CMIMI 1600 EURO/M2
*-PENTHOUSE ORGANIZOHET NGA 1 SALLON I MADH I GJITHI ME VETRATE XHAMI
*-ME PAMJE PANORAMIKE + AMBIENTE GATIMI , KA GJITHASHTU SHKALLE DHE ASHENSOR 
*-TE BRENDSHEM, 3 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE, 1 BALLKON DHE VERANDE RRETH
*- E QARK APARTAMENTIT.  NGA SHKALLET E BRENDSHME TE SAJ DALIM NE DY AMBJENTE 
*-VERANDE NGA TE DY ANET E SHTEPISE TERESISHT PRIVATE.

Komentet