Kodi Identifikimit të Pronës: 31694
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,500 Me Qera

Rruga Reshit Çollaku, Tiranë

Kontakto
Cmimi €1,500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 143
Kati 0
Opsione
Mobiluar
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 0 Kilometra
Adresa Rruga Reshit Çollaku, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

Restorant me siperfaqe 142,5 m2 dhe me 20 m2 hapesire publike.

I mobiluar dhe me biznes te ngritur
Ndodhet ne nje zone shume te mire
Cmimi : 1500 euro

Komentet