Kodi Identifikimit të Pronës: 795
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€900 për/m² Në Shitje

Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €900 për/m²
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 82
Dhoma 1
Banjo 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-SHITET APARTAMENT 1+1.

*- NDERTIM I RI.
*- ME HIPOTEK
*-ME PAMJE NGA KOPSHTI ZOOLOGJIK DHE LIQENI I THATE.
*-CMIMI:900EUROM2.
*-MOBILIM BASHKOHOR.

Komentet