Kodi Identifikimit të Pronës: 31131
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€80,000 Në Shitje

Linzë, restorant 2 luanet

Kontakto
Cmimi €80,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 100
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Ngrohje,
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 6 Kilometra
Adresa Linzë, restorant 2 luanet
Kategoria
Fjalët Kyce  

Apartament 2+1 +1 wc. 

Ndertim cilesor me sistem ngrohje ftohje dhe tualet te kompletuar.
Pozicioni lindje perendim
Me hipoteke
Kodra pa shkuar te restorant 2 Luanet
800 euro/m2 ( i diskutueshem)

Komentet