Kodi Identifikimit të Pronës: 31463
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€113,000 Në Shitje

21 Dhjetori, Tiranë

Kontakto
Cmimi €113,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 103
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Kondicioner
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa 21 Dhjetori, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
Apartament 3+1+ 2 wc.
Me siperfaqe 103 m2. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje sallon i madh. 
Salloni ka pozicion lindor me fasade xhami dhe ballkon. Ne cdo ambient ka kondicioner. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Pjeserisht i mobiluar.
Ndertim cilesor. Pozicioni jug-lindje.
Me hipoteke.
Te Fusha e Zeze prane 21 Dhjetorit.
Cmimi: 113000 Euro.

Komentet