Kodi Identifikimit të Pronës: 30752
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€90,000 Në Shitje

Rruga e Zallit, KD2, 1000, Tirana, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €90,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 100
Dhoma 2
Banjo 1
Parkim Privat 1 Veture
Kati 1
Total Kate 5
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Rruga e Zallit, KD2, 1000, Tirana, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce   

Shitet apartament me
sipërfaqe 100 m2 përballë misionit Eleonor tek kodra e diellit dhe ndodhet ne
katin e parë banim ose të dytin të pallatit.Apartamenti është i mirë investuar
dhe i organizuar nga një sallon i madh në të cilin përfshihet dhe zona e gatimit,2
dhoma,1 tualet dhe 2 ballkone.Mundesi per parkim nje makine per cdo familje ne
ambientet e jashtme të pallatit,është me certifikat pronësie, 100 M2, kati 2,
totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

 

 


Komentet