Kodi Identifikimit të Pronës: 1543
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€100M2 Në Shitje

Sauk, Tiranë

Kontakto
Cmimi €100M2
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 1000
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Sauk, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-SHITET TRUALL ME SIPERFAQE 1000M2.

*-NE SAUK.
*-ME DOKUMENTACION TE RREGULLT.
*-CMIMI:100EUROM2.
*-NDERROHET DHE ME APARTAMENTE.

Komentet