Kodi Identifikimit të Pronës: 2358
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€2..300 Në Shitje

Sauk, Tiranë, Qarku i Tiranës

Kontakto
Cmimi €2..300
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 2000
Dhoma 5
Banjo 5
Parkim Privat 5 Vetura
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Sauk, Tiranë, Qarku i Tiranës
Kategoria
Fjalët Kyce  
 • hapësirë ​​500 m2 jetesës
 • 2250 m 2 tokë
 • 4000 m2 të tokës të një pronari.
 • sistemet e kamera 
 • sistemet detektor Tymi 
 • Sistemi i ngrohjes ftohje ujë 
 • Shiut Ujërat-mbulimi i kostos operative të sistemit = 0 
 • Geothermal kosto operative ngrohje-system = 0 ose edhe në gjuhën angleze kanadeze 
 • Sistemi Anti vjedhje me rrufe në një pikë të largët. 
 • Pishinë me Jacuzzi dhe guri të mbuluara me dru tik 
 • qetësi absolute 
 • jeshile absolute 
 • -road mbyllur / zone individual
 • 5 dushe Brenda
 • 2 dushe jashtë
 • 3 dhoma dhe 2 dhoma të veçanta për stafin jashtë vilës 
 • Pa ndonjë ndërtim në frontin / çati / rrugë / objektin para kodrat e gjelbëruara me pamje të plotë .. 
 • Fireplace me gurë natyral fryrje-veshur 
 • Gatim-plotë / 2 frigorifer nga lartë qoshe mëngjes 1.80 / Lavastovilje / Mikrovalët / Ambient 
 • Mbyll në verë 
 • Bodrum vere  
 • Parking 25 makina
 • shtëpi të izoluar për mysafirët
 • saunë
 • Back up 27 kw Generator
 • sistem i shëndoshë
 • oborr Wine
 • 22 ullinj
 • 14 pemët frutore
 • Vilë është të jetojnë mirë magasine si Vila i vitit në dispozicion sipas kërkesës.

Komentet