Kodi Identifikimit të Pronës: 30807
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€280 Me Qera

Rruga e Kavajës 94, Tiranë, Shqipëria
QERA-10-3.jpg

Kontakto
Cmimi €280
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 75
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Mobiluar
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga e Kavajës 94, Tiranë, Shqipëria
Kategoria ,
Fjalët Kyce     

PERBALLE INXHINIERISE SE NDERTIMIT, Rr.”Muhamet Gjollesha”, 75 M2, 35.000 leke i diskutueshem
Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, e pershtatshme per banim dhe zyra .


Komentet