Kodi Identifikimit të Pronës: 30955
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€43,500 Në Shitje

"Vasil Shanto", Tiranë

Kontakto
Cmimi €43,500
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 67
Banjo 1
Kati 0
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa "Vasil Shanto", Tiranë
Kategoria , , , ,
Fjalët Kyce   

Zona/Rruga : Pandeli Cale

Rruga Pandeli Cale prane autostrades Tirane-Elbasan.
Ne pozicion strategjik.
I pershtatshem per bar kafe,market,ushqimore dhe cdo lloj biznesi tjeter


Komentet