Kodi Identifikimit të Pronës: 31772
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€850 Me Qera

gjimnazi partizani

Kontakto
Cmimi €850
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 180
Banjo 3
Kati 3&4
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa gjimnazi partizani
Kategoria
Fjalët Kyce  
 *-Kati i tret  dhe i katert i nje vile  prane gjimnazit partizani
*-siperfaqe 180 m2
 *-cmimi: Me 850 euro.
*-e mobiluar .

Komentet