Kodi Identifikimit të Pronës: 28054
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,500 Me Qera

Rruga Ali Visha, Tiranë

Kontakto
Cmimi €1,500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 360
Dhoma 6
Banjo 3
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Ali Visha, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  

*-VILE ME QERA  NE RRUGEN ALI VISHA .

*- NE KATIN E PARE 1 GARAZH+ 1 OBORR.
*-KATI I 2 ESHTE I ORGANIZUAR  NE APARTAMENT 2+1.
*-KATI I 3  ESHTE I ORGANIZUAR  NE APARTAMENT  2+1,
*- KATI I 4.  ESHTE I ORGANIZUAR  NE APARTAMENT 2+1.
VILA NDODHET NE RRUGE KRYESORE  DHE SHTE SHUME E PERSHTASHEME PER ZMBIENT BIZNESI SI KLINIK , QENDER KURSESH , ZYRA ETJER.
*-VILA ESHTE E PERSHTATSHME DHE PER BANIM  E BIZNES SE BASHKU.
*-  NE TRE KATET E PARE KA PUNIME SHUME CILESORE.
*-CMIMI:1500EURO.

Komentet