Kodi Identifikimit të Pronës: 28558
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€150,000 Në Shitje

Kodër-Kamëz, Tiranë
logo.png

Kontakto
Cmimi €150,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 220
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 5 Kilometra
Adresa Kodër-Kamëz, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
Koder Kamez Institut, 100m nga rruga kryesore,SIPERFAQE  110 M2, 
CMIMI:150.000 euro
Përshkrim
Shitet vile dy kateshe, e pershtatshme per dy familje, secili kate, 110 M2, me oborr perpara 300m² me te gjitha llojet e pemeve frutore, dokumenta te rregullta, me hipoteke. Garazhd per makine, uje dhe drita 24h.

Komentet