Kodi Identifikimit të Pronës: 28606
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€800 Me Qera

Rruga Herman Gmeiner, Tiranë

Kontakto
Cmimi €800
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 140
Dhoma 1
Banjo 2
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Rruga Herman Gmeiner, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  

*-JEPET ME QERAKATI I PARE I NJE VILE MIDIS LIQENIT ARTIFICIAL  DHE FSHATIT SOS.

*-APARTAMETI ESHTE IN ORGANOZUAR 2+1+ VEERAND + OBORR..
*-SIPERFAQE E APARTAMENTIT ESHTE 140M2.
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.
*-CMIMI:800EURO

Komentet