Kodi Identifikimit të Pronës: 28714
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€400 Me Qera

Xhamlliku, Tiranë

Kontakto
Cmimi €400
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 120
Banjo 3
Total Kate 3
Opsione
Hipotekë
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Xhamlliku, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  

Jepet me qera kati i 2 dhe i 3 i nje vile mbrapa ish profarmes ne rrugen arkitekt sinani……..

Kati dyte –> 3+1 = 120 m i kompletuar totalisht me mobilim te ri dhe ne shkalle me vete plus vend parkimi ne oborr

Kati trete –> 2+1 + verande = 120 m/2 i kompletuar totalisht me mobilim te ri dhe me shkalle me vete, plus vend parkimi ne oborr


Komentet