Kodi Identifikimit të Pronës: 4318
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€300 Me Qera

Kompleksi Grand, Rruga Todi Shkurti, Tiranë

Kontakto
Cmimi €300
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 140
Dhoma 2
Banjo 2
Parkim Privat 1 Veture
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Kompleksi Grand, Rruga Todi Shkurti, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-Jepet  me qra kati i dyte i ne vile , i ndodhur 50m mbi kompleksin Grand, rruga Todi Shkurti, me siperfaqe 140m2 bashkekohore  i mobiluar me sistem koondicionimi dhe uje 24 ore , me hyrje te vecante dhe me parking. Ana funksionale 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 dhome ndenje me dy banjo dhe nje verande me pamje te bukur dhe e ngrohte e orientuar nga jugu. cmimi 300 euro ne muaj 

Komentet