Kodi Identifikimit të Pronës: 3456
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€200,000 Në Shitje

Golem, Qarku i Tiranës

Kontakto
Cmimi €200,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 500
Dhoma 10
Banjo 10
Parkim Privat 5 Vetura
Total Kate 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Qyteti Kavaje
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 25 Kilometra
Adresa Golem, Qarku i Tiranës
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-VILE  ME 10 DOMA.

*-NE CDO DHOME KA TUALET DHE KUZHIN GATIMI.
*-SIPERFAQE E TRUALLIT 500M2.
*-ME HIPOTEK.
*- NE GOLEM.
*-CMIMI:200000EURO.

Komentet