Kodi Identifikimit të Pronës: 4465
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€690,000 Në Shitje

Bërzhitë

Kontakto
Cmimi €690,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 350
Dhoma 6
Banjo 5
Parkim Privat 5 Vetura
Total Kate 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 11 Kilometra
Adresa Bërzhitë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-Kjo vile fantastike ndodhet vetem 15 kilometra nga qendra e Tiranes.

*- Ajo pozicionohet ne mes te pemeve frutore, ne nje peisazh te mrekullueshem, ne mes te qetesise dhe ajerit te paster. 
*-Vila ka nje oborr te rrethuar me siperfaqe 2000 m2 i cili eshte mbjellur me peme frutore dhe lule dekorative, nje pishine funksionale dhe ambjente te tjera shplodhese
.*-Ndertimi eshte i ri dhe shume cilesor, me rifinitura kualitative, me sistem ngrohje qendrore, oxhak, etj.
*-Cmimi:690000euro.

Komentet