Kodi Identifikimit të Pronës: 2386
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€600,000 Në Shitje

Sauk, Tiranë, Qarku i Tiranës
LOGOJA.jpg

Kontakto
Cmimi €600,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 520
Dhoma 5
Banjo 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Sauk, Tiranë, Qarku i Tiranës
Kategoria
Fjalët Kyce  

VILA

SIPËRFAQET PËRMBLEDHJE

 *-VILE  NE SAUK .KOMPLEKSI I VILAVE AKACIA.

* –PUNIME TEPER CILESORE.

* –ME DOKUMENTACION TE RREGULLT.

* –CMIMI: 600.000EURO

* -sip katit Bodrum Eshte 140. m2

* Katita -sip dhe 1.eshte 140 m2 

*-Plani i parë sip. 132. m2

TOTAL Sip.  Sip 520 m².  408,e brendshme

Tarraca  :

tarraca e katit te pare 25m2.

tarracë në papafingo   19.60m2

gllënjkë Total. tarraca 44.60 sq.m.      


pdf
pdf

Komentet