Kodi Identifikimit të Pronës: 24726
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€700 Me Qera

Pazari i Ri, Tiranë

Kontakto
Cmimi €700
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 72M/2
Banjo 2
Kati 2
Opsione
Kondicioner
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Pazari i Ri, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- AMBIENT PER ZYRA ME QERA 

*- AMBIENTI  KA NJE SIPERFAQE 72M/2
*- AMBIENTI ESHTE KATI 2
*- AMBIENTI KA 2 TUALETE
*- AMBIENTI ESHTE ME ASPIRIM DHE KA 2 KONDICIONERE
*-ADRESA: RR. TEFTA TASHKO KOCO (PAZARI I RI)
*-CMIMI: 700 EURO

Komentet