Kodi Identifikimit të Pronës: 23835
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€2,000 Me Qera

Rruga e Dibrës, Tiranë

Kontakto
Cmimi €2,000
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 260
Dhoma 3
Banjo 3
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Kondicioner
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga e Dibrës, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-AMBIENT BIZNESI ME QERA NE RRUGEN E DIBRES.
*-AMBIENTI KA SIPERFAQE 256M2.
*-AMBIENTI NDODHET NE KATIN E 5.
*-AMBIENTI ESHTE I ORGANIZAR NE 2 ZYRA ME SIPERFAQE 10 M2 DHE PJESA E MBETUR SIPERFAQ E PANDARE.
*-CMIMI:2000EURO


Komentet