Kodi Identifikimit të Pronës: 27621
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€550 Me Qera

Rruga Siri Kodra, Tiranë

Kontakto
Cmimi €550
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 80
Banjo 2
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga Siri Kodra, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-Jepet me qera ambjent biznesi ne  rrugen Siri Kodra. 

*-Apartamenti ndodhet ne kati I,

*-Apartamenti  ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte investuar per t’u pershtatur per biznes si: klinike dentare, laborator, zyra etj. 

*-apartamenti  organizohet nga korridor i bollshem, 3 ambjente pune, magazine, 2 tualete dhe ballkon., 80 M2.

*-cmimi:550euro


Komentet