Kodi Identifikimit të Pronës: 3618
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€20000LEKE Me Qera

Komuna e Parisit, Tiranë, Qarku i Tiranës

Kontakto
Cmimi €20000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 23
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Komuna e Parisit, Tiranë, Qarku i Tiranës
Kategoria
Fjalët Kyce  

Zona/Rruga : Rr. Ibrahim Kodra

*-Jepet me qira ambjente për zyrë, me sipërfaqe 23m2, duplex, kati I.
*-Ambjentet janë të mobiluara me mobilie zyre, mini kuzhinë,banjo si dhe instalimet e nevojshme për aksesin në internet. 

*-Ambjenti i sipërm i duplex mund të përdoret për zyrë apo ambjente shplodhje.
*-Në çmim nuk përfshihen apratura si pc, printer etj. 

Adresa: Rruga Ibrahim Kodra, zona e njohur si Komuna e Parisit.


Komentet