Kodi Identifikimit të Pronës: 23098
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€8M2 Me Qera

Rruga Teodor Keko, Tiranë
d9728082-2d01-47db-bbdf-c48970dec735.jpg

Kontakto
Cmimi €8M2
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 4420
Total Kate 8
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Rruga Teodor Keko, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-AMBIENTE BIZNESI  ME SIPERFAQE 4420M2 NE RRUGEN TEODOR KEKO.

*-SIPERFAQIA ESHTE E ORGANIZUAR NE KATIN -1 800M2.*MUNDESI PERDORIMI PER GARAZH DHE MAGAZINA.
*-NE KATIN 0 120M2.
*-KATER KATE ME SIPERFAQE 450M2.
*-2 KATE ME SIPERFAQE 400M2.
*-AMBIENTE NDODHET NE RRUGE KRYESORE ME FASAD XHAMI .
*-NDERTIMI ESHTE TEPER CILESOR .
*-CMIMI: 8 EURO / M2.*ME TAKS TE PERFSHIRE.


Komentet