Në Shitje €79,000
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 76
*-Super Okazion *-Shitet apartament 2+1 76 m2 *-63 m2 verande.cmimi  *-79 mije euro 

Në Shitje €149,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 132
*-Shitet apartament 132 m2.*-Kati 2 pallat iri.*-2 ballkone. *-2 banjo. *-3 dhoma. *-Totalish e mobiluar.*-Super okazion.

Në Shitje €76,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-Shitet Apartament 1+1 *- 73 M2, kati 4 banim.   *-Me hipoteke.  Prane Kompleksit Kika II,  *-79.500 euro te mobiluar. 76000 euro bosh

Në Shitje €45,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 53
Shitet apartament 1+1 53 m2 ne katin 2 te nje ndertimi te ri 4 katesh. Prane qendres Concord te rruga 5 maji. Me hipoteke.

Në Shitje €150,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 120
 Shitet ambient biznesi 120 m2 me verande 25 m2 150 mije euro afer Concord center ne rrugen 5 maji.

Në Shitje €78,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 127
Shitet dubleks, sip, 127 M2, kati 5, totalisht e rregulluar dhe mobiluar. Me hipoteke.  Ne shitje, 2+1 kati 5 dhe 6

Në Shitje €90,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
Shitet apartament me sipërfaqe 100 m2 përballë misionit Eleonor tek kodra e diellit dhe ndodhet ne katin e parë banim ose të dytin të pallatit.Apartamenti është i mirë investuar dhe i organiz

Në Shitje €36,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 54
 – Apartament 1+1 54 m2 kati 2. Afer kryegjyshates, prane poligrafikut, pallat me tulla silikate, prane rruges kryesore okazion.  

Në Shitje €99,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 130
Shitet apartament 130m2 3+1+2 ne Fresk Kati 1 banim. Totalisht i mobiluar. Parket ,4 kondicioner, grila persiane, hidrosanitare, kuzhin ishull, sob me pelet, tavan i varur, pomp me vete.

Në Shitje €59,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 57
*-APARTAMENTI 1+1 NDODHET TEK BLV BAJRAM CURRI  *-SIPERFAQE :57 M2 *-CMIMI:59000 EURO
fallback-no-image-30665

Në Shitje €73,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 71
*-APARTAMENTI NDODHET TEK ZOGU I ZI PRANE PALLATIT TE SPORTIT. *-SIPERFAQE: 71 M2 *-CMIMI PER QERA : 300 EURO *-CMIMI I SHITJES: 71000 EURO

Në Shitje €281
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 130
*-APARTAMENTI NDODHET NE SELITE PRANE UNIVERSITETIT MARLIN BARLETI. *-SIPERFAQE : 130 M2 *-CMIMI :35.000 LEKE *-JEPEN ME QERA 2 APARTAMENTE ,NJE NE KATIN E 2 E TJETRI NE KATIN E 4